Technológie
& Návody

THERMORY

Prečo sme všetci takí nadšení pre stavanie z dreva?


Naša praktická stránka nám hovorí, že drevo je jediný prírodný obnoviteľný stavebný materiál, ktorý zanecháva menšiu ekologickú stopu a neprodukuje nebezpečný odpad.

Ale je to naša emocionálna stránka, ktorá nám umožňuje vidieť skutočne transformačnú silu dreva.

Viac ako prepožičiavanie svojej krásy a charakteru našim domovom, pracovným priestorom a štvrtiam je drevo nevyhnutné na vyváženie množstva betónu, ocele a plastov, ktoré dominujú našim mestským komunitám. Drevo môže tiež doplniť teplejšie prostredie, keď sa zmieša s dlaždicami, štukou alebo kameňom, aby vytvorilo rovnováhu medzi dizajnovými prvkami pomocou harmonizujúceho hlasu prírody.

Funkčné, trvanlivé a udržateľné drevo môže byť jediným stavebným materiálom obmedzeným výlučne vašou predstavivosťou. Preto termodrevu Thermory dôverujú profesionáli v oblasti dizajnu, stavitelia a majitelia domov, ktorí zdieľajú náš záväzok k zdravšiemu životnému prostrediu.

Teraz vás chceme inšpirovať, aby ste s nami vytvorili krajší svet.

Termodrevo Thermory sa zrodilo z našej vízie opätovného spojenia ľudstva s prírodou prostredníctvom produktov z pravého dreva. Ako pokrokoví nadšenci do dreva sme zvládli technológiu tepelnej úpravy na zlepšenie vlastností dreva pri súčasnom zablokovaní emisií uhlíka. Takže viete, že na zlepšenie svojich priestorov vždy používate najkvalitnejšie riešenia na drevo bez chemikálií.

Ak si stále kladiete otázku „Prečo Thermory“, pozývame vás preskúmať možnosti, ktoré môžu naše výrobky z prírodného dreva priniesť do vášho ďalšieho projektu.

THERMORY Ash Decking – inštalácia palubovky z jaseňa

THERMORY – inštalácia obkladu z termoborovice

Saunové pece NARVI – ako správne uložiť saunové kamene